1983 yılında Eyüp'te İsmail KABAKTAŞ tarafından kurulan firmamız, 2000 yılından bugüne Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 3500 m2'lik merkezinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

“Türkiye'nin Demir Çelik Marketi” sloganı ile geniş ürün yelpazemiz, zengin stoğumuz ve kapsamlı kesim-büküm parkurumuz ile ağır makine sanayi sektöründeki firmaların tüm ihtiyaçlarına yönelik malzemeyi tedarik edebilmekteyiz. Perakende satışlarımızın yanında fabrika ve demir çelik firmalarına da toptan malzeme vermekteyiz. Firmamıza ait araçlarımızla sevkiyat konusunda tam faal çalışmaktayız.

KALIN SACDA LİDER KONUMDAYIZ...

Paslanmaz çelik haricinde tüm demir çelik malzemelerini bulabileceğiniz firmamızın uzmanlaştığı alan kalın saclardır.

Firmamız bu konuda ülkemizin en kapsamlı firmalarından biridir. 100-300 mm aralığındaki kalın sac stoğumuza ilaveten, et kalınlığı 80 mm'e dış çap kalınlığı 400 mm' e kadar çeşitlenen kalın çelik çekme borular da stoklarımızda mevcuttur.

KAPSAMLI KESİM PARKURUMUZ İLE DAHA GÜÇLÜYÜZ...

3000x6000-12000 ebatında 4 adet 1-300 mm kesim kapasitesi olan CNC Plazma&oxy kesim tezgahlarımıza ilaveten 1 adet açılı kesim yapabilen CNC plazma kesim tezgahımız bulunmaktadır.

Aynı zamanda 1-10 mm arasında kesim büküm yapabilen abkant ve giyotin tezgahlarımız ve yuvarlak malzemelerin kesimi için çap 1100 e kadar kesme kapasitesine sahip şerit testere tezgahlarımız bulunmaktadır.

SATIŞI YAPILAN ÜRÜNLERİN TAMAMI SERTİFİKALI VE GÜVENCEMİZ ALTINDADIR.

Firmamız satışını yaptığımız malzemelerin analiz raporlarını ve standartlarını daima muhafaza etmektedir. Malzemelerimiz metalurji mühendisi ekibimiz ile üretim merkezimizde düzenli aralıklarla kontrol ediliyor. Malzemeden kaynaklanabilecek ter türlü sorun firmamızın garantisi altındadır.

STOKLU ÇALIŞMAMIZIN GETİRİSİNİ MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ...

Başta kalın saclar olmak üzere satışını yaptığımız tüm malzemeler de stoklu çalışmamızın verdiği avantajları müşterilerimizle paylaşıyoruz. 1 mm – 300 mm arasındaki kalın sac, çap 1100 mm e kadar yuvarlak ve lama çelikler ve borular, her ebatta ve şekilde profil çeşitleri ve aklınıza gelen tüm demir çelik ürünlerinini müşterilerimize her zaman en uygun fiyatla ulaştırıyoruz.

Geniş metal işleme parkurumuzun da bizlere kazandırdığı anında işlem kabiliyetimiz ve stoktan malzeme tedarik edebilme gücümüz istediğiniz malzemeyi minimum zamanda adresinize sevk edilebilir hale getirmemize olanak sağlamaktadır.

Sevkiyata hazır hale gelen malzemeleriniz kendi servis araçlarımızla malzemelerinizin hazırlanmasının hemen ardından fabrikanıza teslim edilmektedir.

Yaptığınız malzeme alım sürecinin tamamında profesyonel ve güler yüzlü ekibimize her konuda danışabilir ve ürünlerinizin durumu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Amacımız her koşulda memnuniyetinizi sağlamaktır.
 
Öz Emek Metal San. ve Tic.Ltd.Şti.

Beylikdüzü OSB Birlik San. Sit.
2. Cadde No:50
Beylikdüzü/İSTANBUL

Tel : 0(212) 875 08 52 - 53
Fax : 0(212) 875 37 12

info@ozemekmetal.com.tr