Hakkımızda

Hakkımızda

1983 yılında Eyüp'te İsmail KABAKTAŞ tarafından kurulan firmamız, 2000 yılından bugüne Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 3000 m2'lik merkezinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

“Türkiye'nin Demir Çelik Marketi” sloganı ile geniş ürün yelpazemiz, zengin stoğumuz ve kapsamlı kesim-büküm parkurumuz ile ağır makine sanayi sektöründeki firmaların tüm ihtiyaçlarına yönelik malzemeyi tedarik edebilmekteyiz. Perakende satışlarımızın yanında fabrika ve demir çelik firmalarına da toptan malzeme vermekteyiz. Firmamıza ait araçlarımızla sevkiyat konusunda tam faal çalışmaktayız.
 

KALIN SACDA LİDER KONUMDAYIZ...

Firmamızın ürün grupları arasında uzmanlaştığı alan kalın saclardır. 100-300 mm aralığındaki zengin kalın sac stoğumuzla sektörde fark yaratan firmamız, profil ve imalat çelikleri ve çeşitli demir çelik ürünleri konusunda da zengin stoklara sahiptir.

KAPSAMLI KESİM PARKURUMUZ İLE DAHA GÜÇLÜYÜZ...

3000x6000-12000 ebatında 5 adet 1-300 mm kesim kapasitesi olan CNC Plazma&oxy kesim tezgahlarımıza kalın sac stoklarımızdaki malzemelerin istediğiniz şekilde kesimi yapılmaktadır.

Aynı zamanda 1-10 mm arasında kesim büküm yapabilen abkant ve giyotin tezgahlarımız ve yuvarlak malzemelerin kesimi için çap 1100 e kadar kesme kapasitesine sahip şerit testere tezgahlarımız bulunmaktadır.

SATIŞI YAPILAN ÜRÜNLERİN TAMAMI SERTİFİKALI VE GÜVENCEMİZ ALTINDADIR.

Firmamız satışını yaptığımız malzemelerin analiz raporlarını ve standartlarını daima muhafaza etmektedir. Malzemelerimiz metalurji mühendisi ekibimiz ile üretim merkezimizde düzenli aralıklarla kontrol ediliyor. Malzemeden kaynaklanabilecek her türlü sorun firmamızın garantisi altındadır.

STOKLU ÇALIŞMAMIZIN GETİRİSİNİ MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ...

Başta kalın saclar olmak üzere satışını yaptığımız tüm malzemeler de stoklu çalışmamızın verdiği avantajları müşterilerimizle paylaşıyoruz. 1 mm – 300 mm arasındaki kalın sac, her ebatta ve şekilde profil çeşitleri gibi malzemeler ile aklınıza gelen tüm demir çelik ürünlerinini müşterilerimize her zaman en uygun fiyatla ulaştırıyoruz.

Geniş metal işleme parkurumuzun da bizlere kazandırdığı anında işlem kabiliyetimiz ve stoktan malzeme tedarik edebilme gücümüz istediğiniz malzemeyi minimum zamanda adresinize sevk edilebilir hale getirmemize olanak sağlamaktadır.

Sevkiyata hazır hale gelen malzemeleriniz kendi servis araçlarımızla malzemelerinizin hazırlanmasının hemen ardından fabrikanıza teslim edilmektedir.

Yaptığınız malzeme alım sürecinin tamamında profesyonel ve güler yüzlü ekibimize her konuda danışabilir ve ürünlerinizin durumu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Amacımız her koşulda memnuniyetinizi sağlamaktır.

 

Hakkımızda
Kapsamlı Kesim Parkuru

Kapsamlı Kesim Parkuru

Ajan CNC'nin son teknoloji kesim imkanı sunan plazma ve oksijen kesim tezgahlarımız, testere kesim ve sac kesim büküm makinelerimizle ürünlerinizi en yeni standartlarla işlemekteyiz.

Zengin Malzeme Stoğu

Zengin Malzeme Stoğu

Zengin stoklarımızdan malzeme tedariğimiz ile hızlı ve uygun fiyatlı bir tedarik süreci sağlıyoruz

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

Ürünleriniz servis araçlarımızla fabrikanıza anında ve hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

7/24 Çalışma

7/24 Çalışma

İhtiyacınız uygun tüm malzemeleriniz tam da istediğiniz zamanda size teslim edebilmek için ihtiyaç halinde vardiyalı olarak 7/24 çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Aracılığıyla Müşteri Temsilcimizle İletişime Geçin.

Whatsapp